Info pro rodiče

Omluvný list - absence dítěte s povinnou předškolní docházkou

formulářformulář

Omluvný list v PDFOmluvný list v PDF

Inkaso

Platba školného a stravného probíhá INKASEM, výjimečně v hotovosti.

V případě způsobu platby inkasem žádáme o souhlas k inkasu u Vašeho peněžního ústavu ve prospěch účtu MŠ: 163044841/0600.
Případná úhrada v hotovosti lze zaplatit u vedoucí ŠJ na adrese: MŠ Lípová 570, 431 51 Klášterec nad Ohří.
  • Výběrní den: každý druhý a třetí týden v měsící v PONDĚLÍ 7.00 - 15.30 hod., nebo v ostatní pracovní dny po předešlé tel. domluvě.
  • Kontakt na vedoucí ŠJ: +420 727 933 868, e-mail: jidelna@ms-klasterec.cz

Prohlášení o ochraně soukromí

Informace o zpracování osobních údajůInformace o zpracování osobních údajů