Aktuality MŠ Duha

Sportovní akce pro předškoláky

Jesle

Dne 1. 9. 2017 jsme otevřeli jesle, které provozuje Radka z.s. Kadaň. Jesličky jsou určeny pro děti od 1 roku do 2,5 let, naleznete je v přízemí pavilonu B MŠ DUHA v Dlouhé ulici.
Fotografie ze zahájení provozu naleznete zde:

Poděkování

Dostalo se nám poděkování od spokojené maminky ze školky Duha. Velmi si takové zpětné vazby vážíme a budeme i nadále dělat vše pro spokojenost Vašich dětí.

"Dobrý den,

chtěla bych Vám tímto vyjádřit poděkování za péči v MŠ Duha ( ul. Dlouhá ).

Dcera od září letošního roku navštěvuje třídu Kuřátek a je velmi spokojená. Do školky se těší, vypráví spoustu zážitků a má ráda obě paní učitelky Jitku a Terezku i ostatní personál.

Na jaře jsem z důvodu ukončení RD musela využít na chvíli služeb kadaňské RADUŠKY, kde jsem byla spokojená moc. Nemusím podotýkat, že po mnoha stránkách ( finanční, časová ) je pro mě výhodnější dávat dceru do školky v místě bydliště.  O to větší mám radost, když mé dítě dostává stejnou péči a pozornost i ve školce u nás v Klášterci.

Paní učitelky v MŠ Duha jsou moc milé ( a to ve všech třídách ), vymýšlejí hezký a rozmanitý program pro děti, a co se týče stravování, jsme naprosto spokojená maminka.

Ještě jednou děkuji za  bezvadné fungování MŠ Duha.

Gabriela Kratochvílová"

Školní rok 2020/2021

Vítejte v novém školním roce 2020/2021!

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21