Školní vzdělávací program MŠ U Jablíček

Pracujeme podle školního vzdělávacího programu
"SVĚT OČIMA DĚTÍ".

Záměrem školního vzdělávacího programu je rozvoj osobnosti dítětě, její individuality, vzdělávacích možností s celkovým postojem k ostatním lidem, světu kolem nás, k člověku, jeho práci, rodině, přírodě, k vlastnímu zdraví, historii a lidovým tradicím a zvykům.

ŠVP je rozpracován do těchto integrovaných bloků:
1. Jdeme do mateřské školy
2. Barevný podzim
3. Podzimní čas
4. Vánoční čas
5. Zima, zimička
6. Co děláme celý den
7. Jaro ťuká
8. Chráníme přírodu
9. Měsíc květů
10. Děti a naše zem

Integrované bloky jsou dále členěny do podtémat a jsou rozpracovány do třídních vzdělávacích programů.