Vzdělávací činnost

"Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole."
Robert Fulghum

Školní vzdělávací program MŠ Stonožka

"SLUNCE SVÍTÍ PRO VŠECHNY!"

Vize MŠ

"Jen společně můžeme dosáhnout toho, že je dítě respektováno bez rozdílu. Každý den prožitý v MŠ Stonožka se stane radostnou událostí, příjemnou zkušeností a zdrojem pevných základů pro život i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich začlenění do společnosti."

Zápis do MŠ

Seznamy přijatých dětí do MŠ podle registračních čísel pro školní rok 2020/2021 naleznete v sekci Aktuality.

Obnovení provozu MŠ

Školné a stravné plaťte i po obnovení provozu nadále bezhotovostně - po domluvě s vedoucí ŠJ.

Informace o přerušení provozu jednotlivých školek během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.