Akce MŠ Stonožka

Projekt "Alenka nám stůně" - Berušky

17.02. 2021
Projekt Děti si celý den hrály na lékaře; k dispozici měly obvazy, dětské lékařské pomůcky a uzdravovaly panenky a plyšáky. Fotografie naleznete ve fotogalerii školky. Více

Nábor malých hokejistů

Dne 24.9.2020 se uskutečnila na zahradě MŠ Stonožka sportovní zábavná akce pod vedením p. Mikeše – trenéra hokejistů. Akce se zúčastnili především předškoláci ze třídy Včeličky, Motýlci a jejich rodiče. Děti si zasportovaly v pěti disciplínách: minifotbal, překážkový běh, běh mezi kužely, hod míčkem do koše a hod míčkem do otvoru klauna a lva. Děti pobavil maskot tygřík jménem Kuba, kterého si mohli všichni pohladit. Za své výborné sportovní výkony byly děti odměněny diplomem, tričkem a sladkostí. Počasí nám přálo, akce se všem velmi líbila.

Otevření nové školní zahrady v přírodním stylu

Dne 24.10.2019 proběhlo ve školce Stonožka slavnostní otevření nové zahrady. Přítomni byli zastupitelé města včetně starosty pana Drozda, ředitelky MŠ paní Vlkové a další hosté. Uvedení do provozu proběhlo slavnostním přestřižením pásky a krátkým vystoupením dětí ze 3. třídy Včeliček. Poté si všechny děti mohly vyzkoušet a prozkoumat nové prvky na zahradě: smyslový chodník, klouzačky, myší domeček, zvonkohru, kreslící tabuli, pexeso, hmyzí domek či lezeckou stěnu.
V odpoledních hodinách se konalo slavnostní otevření pro rodiče s dětmi za přítomnosti vedení MŠ a učitelek z této školky s doprovodným zábavným programem Tomáše Bartáka. Počasí nám přálo, a tak zahradou zněly krásné písničky, při kterých si zazpívali rodiče, děti i učitelky a přilákaly i děti z okolí. Všichni zpívali a tančili. Děkujeme za hojnou účast, na školní zahradě to jen žilo.

POZOR!

Dle usnesení Vlády ČR se zakazuje provoz mateřských škol od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021.

Info o provozu školek během letních prázdnin naleznete v sekci Aktuality/Informace pro rodiče/Provoz MŠ.

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21