logotyp

Akce MŠ Stonožka

Projekt "Alenka nám stůně" - Berušky

17.02. 2021
Projekt Děti si celý den hrály na lékaře; k dispozici měly obvazy, dětské lékařské pomůcky a uzdravovaly panenky a plyšáky. Fotografie naleznete ve fotogalerii školky. Více

Nábor malých hokejistů

Dne 24.9.2020 se uskutečnila na zahradě MŠ Stonožka sportovní zábavná akce pod vedením p. Mikeše – trenéra hokejistů. Akce se zúčastnili především předškoláci ze třídy Včeličky, Motýlci a jejich rodiče. Děti si zasportovaly v pěti disciplínách: minifotbal, překážkový běh, běh mezi kužely, hod míčkem do koše a hod míčkem do otvoru klauna a lva. Děti pobavil maskot tygřík jménem Kuba, kterého si mohli všichni pohladit. Za své výborné sportovní výkony byly děti odměněny diplomem, tričkem a sladkostí. Počasí nám přálo, akce se všem velmi líbila.

Otevření nové školní zahrady v přírodním stylu

Dne 24.10.2019 proběhlo ve školce Stonožka slavnostní otevření nové zahrady. Přítomni byli zastupitelé města včetně starosty pana Drozda, ředitelky MŠ paní Vlkové a další hosté. Uvedení do provozu proběhlo slavnostním přestřižením pásky a krátkým vystoupením dětí ze 3. třídy Včeliček. Poté si všechny děti mohly vyzkoušet a prozkoumat nové prvky na zahradě: smyslový chodník, klouzačky, myší domeček, zvonkohru, kreslící tabuli, pexeso, hmyzí domek či lezeckou stěnu.
V odpoledních hodinách se konalo slavnostní otevření pro rodiče s dětmi za přítomnosti vedení MŠ a učitelek z této školky s doprovodným zábavným programem Tomáše Bartáka. Počasí nám přálo, a tak zahradou zněly krásné písničky, při kterých si zazpívali rodiče, děti i učitelky a přilákaly i děti z okolí. Všichni zpívali a tančili. Děkujeme za hojnou účast, na školní zahradě to jen žilo.

NÁSTĚNKA

POZOR!

Dle usnesení Vlády ČR se zakazuje provoz mateřských škol od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021.

Prázdninový provoz

Info o provozu školek během letních prázdnin naleznete v sekci Aktuality/Informace pro rodiče/Provoz MŠ.

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21

Facebook

Sledujte nás také na facebookovém profilu MŠ Klášterec nad Ohří!

Stravné a školné

Informace o placení stravného a školného naleznete v sekci Informace pro rodiče.
Domů Mateřská škola, Klášterec nad Ohří, Lípová 570, příspěvková organizace

Created by © 2011-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign