Aktuality MŠ U Jablíček

Seznam přijatých dětí do MŠ podle registračních čísel pro školní rok 2020/2021

MŠ Lípová (U Jablíček)MŠ Lípová (U Jablíček)

Prázdninový provoz 2020

infoinfo

Poděkování od paní M. Rybářové

12.07. 2017

Vážená paní ředitelko,

chceme touto cestou poděkovat učitelkám paní Zuzce Ježkové a Jitce Ujváry za vstřícný a tolerantní přístup k dětem i rodičům.

Jsou to bezvadné učitelky se srdcem na pravém místě.

Děkujeme nejen paním učitelkám, ale i všem ostatním, bez nichž by to tak skvěle nefungovalo.

Těšíme se dalšího ročníku a přejeme Vám i všem zaměstnancům školky krásné a pohodové léto.

Rybářovi

Zápis do MŠ

Seznamy přijatých dětí do MŠ podle registračních čísel pro školní rok 2020/2021 naleznete v sekci Aktuality.

Obnovení provozu MŠ

Školné a stravné plaťte i po obnovení provozu nadále bezhotovostně - po domluvě s vedoucí ŠJ.

Informace o přerušení provozu jednotlivých školek během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.