Aktuality MŠ Stonožka

Seznam přijatých dětí do MŠ podle registračních čísel pro školní rok 2020/2021

MŠ Školní (Stonožka)MŠ Školní (Stonožka)

Prázdninový provoz 2020

infoinfo

Prohlášení ředitelky k dění okolo MŠ Stonožka

ProhlášeníProhlášení

Využijte nejdelší provozní dobu ze všech kláštereckých mateřských škol! Denně máme otevřeno až do 17 hodin!
24.09. 2019
"Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za paní asistentku pro mého syna F., asistentka je velmi milá a umí pracovat s mým synem. F. si jí velice oblíbil. Děkuji, Ž.Š."

Nejsem na světě sám

Děti z naší mateřské školy se zúčastnily mezinárodní výtvarné soutěže „O cenu Jiřího Šedého – Nejsem na světě sám."
Kreslily obrázky na téma „Moje největší radost". I přes velké množství účastníků se podařilo Kristýnce Novákové ze třídy Motýlků obsadit prestižní 1. místo a byla pozvaná na slavnostní předávání ceny do prostor Františkánského kláštera v Kadani. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školky.

Osvědčení o měření zraku předškolních dětí

osvědčení 2015osvědčení 2015

Zápis do MŠ

Seznamy přijatých dětí do MŠ podle registračních čísel pro školní rok 2020/2021 naleznete v sekci Aktuality.

Obnovení provozu MŠ

Školné a stravné plaťte i po obnovení provozu nadále bezhotovostně - po domluvě s vedoucí ŠJ.

Informace o přerušení provozu jednotlivých školek během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.