Akce MŠ Duha

Červená výstava (Kuřátka)

Červený den ve třídě Kuřátek

16.10. 2020
Červený den ve třídě KuřátekVe čtvrtek 8. října jsme všichni přišli do třídy Kuřátek v červeném oblečení. "Červeně" jsme si zadováděli, zatančili, hledali jsme červené hračky, třídili červená víčka a utvořili červenou výstavu našich malovaných obrázků. Děti si tak upevnily znalost této barvy a ještě se seznámily s jejím významem v dopravě s pomocí písničky – "Červená, červená, co to znamená!"

Drakiáda ve třídě Kuřátek

16.10. 2020
Drakiáda ve třídě KuřátekVe čtvrtek 15. řijna jsme ve třídě uspořádali zábavné dopoledne. Vše začalo přehlídkou draků na červeném koberci. Draky si děti vyrobily s pomocí rodičů doma a všem se opravdu povedl. Dále se soutěžilo v hodu na cíl, přenášení míčků, foukání do papírových kuliček a zdolávala se dračí překážková dráha. Nakonec jsme si zazpívali, zatančili a nechyběla ani odměna v podobě dračího červeného balíčku s překvapením. Přítomno bylo 14 dětí. Akci připravily paní učitelky J. Jandová a D. Čechurová.

Školní rok 2020/2021

Aktuální informace týkající se COVID-19 naleznete v sekci Aktuality MŠ.

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21