logotyp

Vzdělávací činnost

Školní vzdělávací program "PŘÍBĚH SLUNÍČKA"

Vzdělávání v mateřské školce Sluníčko probíhá podle školního vzdělávacího programu předškolního vzdělávání (dále jen ŠVP PV) pod názvem
"PŘÍBĚH SLUNÍČKA".

Motto školky Sluníčko
: "Mateřská škola pro rodinu."

Vzdělávací obsah ŠVP je zpracován do sedmi integrovaných bloků. Integrované bloky vychází ze všech vzdělávacích oblastí (biologické, psychologické, interpersonální, sociálně-kulturní, environmentální) a dále jsou děleny na podtémata, která jsou rozpracována v třídních vzdělávacích programech.

Prioritou školy je všestranný rozvoj dětské osobnosti cestou přirozené výchovy. Důraz je kladen na přípravu dětí pro bezproblémový přechod do základní školy.

Zaměřujeme se na prožitkové poznávání a zdravý životní styl. Naším cílem je též důvěra a spokojenost nejen dětí, ale i rodinných příslušníků dětí. Nabízíme podnětné prostředí vhodné pro přirozené vzdělávání.

NÁSTĚNKA

Stravné a školné

Informace o placení stravného a školného naleznete v sekci Informace pro rodiče.

Facebook a jeho využití

Vážení rodiče,
naše MŠ využívá facebook pouze k rychlejšímu šíření důležitých zpráv či událostí.
Pro zodpovězení dotazů využívejte kontaktů uvedených na našich webových stránkách (e-maily, telefony). Další z možností je sjednání osobní schůzky nebo využití schránek důvěry. Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.

Created by © 2011-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign