Vzdělávací činnost

Školní vzdělávací program "PŘÍBĚH SLUNÍČKA"

Vzdělávání v mateřské školce Sluníčko probíhá podle školního vzdělávacího programu předškolního vzdělávání (dále jen ŠVP PV) pod názvem
"PŘÍBĚH SLUNÍČKA".

Motto školky Sluníčko
: "Mateřská škola pro rodinu."

Vzdělávací obsah ŠVP je zpracován do sedmi integrovaných bloků. Integrované bloky vychází ze všech vzdělávacích oblastí (biologické, psychologické, interpersonální, sociálně-kulturní, environmentální) a dále jsou děleny na podtémata, která jsou rozpracována v třídních vzdělávacích programech.

Prioritou školy je všestranný rozvoj dětské osobnosti cestou přirozené výchovy. Důraz je kladen na přípravu dětí pro bezproblémový přechod do základní školy.

Zaměřujeme se na prožitkové poznávání a zdravý životní styl. Naším cílem je též důvěra a spokojenost nejen dětí, ale i rodinných příslušníků dětí. Nabízíme podnětné prostředí vhodné pro přirozené vzdělávání.

Školní rok 2020/2021

Vítejte v novém školním roce 2020/2021!

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21