Vzdělávací činnost

"Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole."
Robert Fulghum

Školní vzdělávací program MŠ Stonožka

"SLUNCE SVÍTÍ PRO VŠECHNY!"

Vize MŠ

"Jen společně můžeme dosáhnout toho, že je dítě respektováno bez rozdílu. Každý den prožitý v MŠ Stonožka se stane radostnou událostí, příjemnou zkušeností a zdrojem pevných základů pro život i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich začlenění do společnosti."

Seznam přijatých dětí do MŠ

Seznam přijatých dětí dle registračních čísel pro školní rok 2019/2020 naleznete v sekci Aktuality.

Informace o provozu školky během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.

Created by © 2011-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign