Aktuality MŠ Bruslička

Pozvánka

PozvánkaSrdečně zveme všechny děti i rodiče na tradiční podzimní akci. DRAKIÁDA mateřských škol se uskuteční ve čtvrtek 17. října 2019 od 15 hodin na hřišti Základní školy v Petlérské ulici.

Volné hraní

Oblastní kolo festivalu Mateřinka 2019

Oblastní kolo festivalu Mateřinka 2019Ve dnech 6. a 7. března 2019 se konalo oblastní kolo Festivalu MATEŘINKA v Chomutově. Zúčastnila se MŠ Bruslička s tanečním vystoupením „Panenka na klíček".

MŠ Bruslička na 23. celostátním festivalu Mateřinka v Nymburku

MŠ Bruslička na 23. celostátním festivalu Mateřinka v NymburkuV měsíci únoru proběhlo v chomutovském divadle oblastní kolo celostátního festivalu Mateřinka. Jedná se o přehlídku tanečních vystoupení a pohádkových dramatizací, které jsou plné nápadů šikovných učitelek a dětí. Ze všech oblastních kol celé ČR bylo vybráno 23 školek na festival do Nymburka.
Naše MŠ Bruslička, která se zapojuje do festivalu Mateřinka pravidelně, byla vybrána s tanečním vystoupením KLUCI A HOLKY Z POMÁDY.
Dne 4. 5. 2018 ráno, děti, učitelky a rodiče vyrazili do Nymburka. Pro děti byl připraven dopolední program - sportovní hrátky, výtvarné dílničky - zdobení perníčků a eko program.
Odpoledne se děti připravily na své taneční vystoupení a velkou odměnou pro ně byl potlesk v naplněném sále. Z celého dne si děti odvezly spoustu zážitků, hezké ceny za své snažení a pro rodiče a učitelky byly odměnou rozzářené oči jejich dětí.

Bruslička na soutěži Česko se hýbe

Bruslička na soutěži Česko se hýbeDne 23. 3. 2018 jsme se zúčastnili výběrového kola soutěže ČESKO SE HÝBE. Taneční vystoupení našich dětí "Holky a kluci z Pomády" pod vedením p. uč. Ivany Dlouhé a Aleny Páleníkové sklidilo veliký potlesk. Do kladenské sportovní haly přijeli celou akci podpořit rodiče dětí. Publikum odměnilo naše děti za jejich vystoupení velikým potleskem. Děti obsadily druhé místo v kategorii mateřské školy a z celé akce si odnesly nejen krásné ceny, ale i spoustu zážitků z vystoupení ostatních celků.
Chtěli bychom poděkovat rodičům, které děti v jejich úsilí podporují a vytvářejí jim podnětné prostředí. Učitelky MŠ Bruslička.

Bruslička na Mateřince 2018

Bruslička na Mateřince 2018Dne 14. 2. 2018 v chomutovském Městském divadle probíhal jubilejní 20. ročník přehlídky mateřských škol Chomutovska "MATEŘINKA 2018“.
Jedná se o přehlídku tanečních vystoupení a pohádkových dramatizací malých předškoláků. Zároveň v prostorách divadla probíhala výstava dětských výtvarných prací, která poputuje v měsíci květnu na celostátní festival Mateřinky do Nymburka. Zde i naše děti předvedly své výtvarné dovednosti.
Naše město reprezentovala MŠ Bruslička se svým tanečním vystoupením "POMÁDA“, které sklidilo veliký potlesk naplněného sálu. Podpořit nás přijel i pan starosta Klášterce nad Ohří Ing. Štefan Drozd a paní ředitelka MŠ Mgr. Jitka Vlková. Popřáli dětem hodně štěstí a předali jim sladkou odměnu. Děti si odvezly hezké ceny a nové zážitky. Odměnou pro učitelky a rodiče byly především rozzářené oči dětí po úspěšném vystoupení.

Zahájení školního roku

Zahájení školního rokuVšichni předškoláci s povinnou docházkou do MŠ dostali dárky od zřizovatele. Děkujeme!

Obdrželi jsme pochvalu od spokojené maminky. Děkujeme.

Vážená paní ředitelko,

se začátkem nového školního roku bych ráda vyjádřila svoji pochvalu a poděkování za práci našich paní učitelek v průběhu minulého školního roku. Syn navštěvuje třídu Motýlků (MŠ Bruslička) pod vedením paní učitelky Mgr. Dagmar Megové, Ivany Dlouhé a asistentky Dity Veselé. Po adaptačních problémech, spojených s nástupem do MŠ, se náš syn zařadil do kolektivu Motýlků a je ve školce více než spokojen. Stejně spokojeni jsme i my, rodiče. Úžasný přistup k dětem a k jejich individuálním potřebám, nepřeberné mnozštví akcí pro rodiče a pro děti (skvělé zakončení školního roku a pasování na předškoláky, bruslení, vánoční besídka, školka v přírodě a mnoho dalších) nás jen utvrdilo v tom, že jsme pro syna vybrali to nejlepší. Každý den ve školce je novým dobrodružstvím, je to místo, kam se náš syn těší a kde se naučí spoustu nového a kde se každý den něco zajímavého děje. Činnosti, o které dříve nejevil zájem, jako je např. zpěv, kreslení a výtvarné práce, patří nyní k jeho oblíbeným. Přeji Vám i našemu školství více takových učitelů, kteří pracují srdcem a na prvním místě jsou pro ně vždy děti a jejich blaho.

S pozdravem a přáním krásného dne Petra Pauknerová

Volná pracovní místa

Přijmeme učitelku MŠ do běžné třídy. Požadujeme kvalifikaci podle § 6 odst.1 zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění. Nástup možný od 1. 1. 2020.
V případě zájmu posílejte životopis na adresu ředitelství: reditelka@ms-klasterec.cz

Created by © 2011-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign