Vzdělávací činnost

Motto

"SPORTUJEME CELÝ ROK, KDO CHCE S NÁMI DRŽET KROK, TEN MEZI NÁS MŮŽE JÍT - CVIČIT, HRÁT SI, ZDRAVĚ ŽÍT"

Školní vzdělávací program MŠ Bruslička

Pracujeme podle školního vzdělávacího programu
"SPORTUJEME CELÝ ROK".

ŠVP MŠ Bruslička podporuje fyzické zdraví a zdatnost dětí, vytváří podmínky pro rozvoj základů zdravého životního stylu. Základ tvoří sportovní program mateřské školy. Věnujeme péči dětem nadaným a talentovaným a zvýšená pozornost je věnována dětem s komunikačními obtížemi. V logopedické třídě je poskytována péče dětem se speciálními vzdělávacími potřebami podle upraveného vzdělávacího programu.
Program mateřské školy je doplněn o bruslení, plavání, pohybové dovednosti, lehkoatletickou a taneční průpravu.
Cílem je utužování zdraví dětí, jejich tělesná zdatnost a rozšiřování pohybových dovedností.

Školní rok 2020/2021

Vítejte v novém školním roce 2020/2021!

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21