Akce MŠ Bruslička

Tříkrálový týden

08.01. 2021
Tříkrálový týdenTýden v MŠ Bruslička byl ve znamení Tří králů - příběhem, vyráběním a kresbami.
Motýlci a Housenky připravily pro ostatní děti ze školky krásné vystoupení "My tři králové jdem k vám".
Tříkrálové aktivity tohoto týdne pak děti zakončily obdobou tradičního pochodu "Klášterecká kometa", který se v letošním roce, bohužel, nemohl uskutečnit. Děti secvičily tanec andělů a spolu se Třemi králi ukončily vánoční čas.
Fotografie naleznete ve fotogalerii školky a videa z vystoupení i tanec andělů na facebooku.

Zdobení vánočního stromečku - Housenky

15.12. 2020
Zdobení vánočního stromečku - HousenkyTřída Housenek ozdobila svůj vánoční stromeček ve třídě i na školní zahradě a děti se těší, až přijde Ježíšek.
Děti vyráběly řetěz z popcornu a rodiče pomohli s přípravou ozdob z ovoce, oříšků a koulí pro ptáčky pro venkovní stromeček.
Krásným zážitkem bylo pozorování krmítka, které navštívila veverka a odnesla si oříšek. Všechny fotografie si prohlédnete v sekci Fotogalerie.

Ježíškova cesta

09.12. 2020
Ježíškova cestaMotýlci, Myšky a Housenky podnikly dne 9. prosince výlet za Ježíškem na Boží Dar. Bylo krásně nasněženo, tak si děti pohrály, koulovaly se a plnily úkoly na Ježíškově cestě.

Zdobení vánočního stromečku ve třídě - Berušky

09.12. 2020
Zdobení vánočního stromečku ve třídě - BeruškyKe krásným zvykům a tradicím patří zdobení vánočního stromečku a děti ze třídy Berušek si ho dnes ozdobily také ve třídě.

Zdobení vánočního stromečku - Myšky

08.12. 2020
Zdobení vánočního stromečku - MyškyDěti ze třídy Myšek dnes také zdobily vánoční stromeček. Děti vánoční ozdoby samy nabarvily a poté věšely.
Více fotografií najdete na facebooku školky.

Zdobení vánočního stromečku - Berušky

08.12. 2020
Zdobení vánočního stromečku - BeruškyDěti ze třídy Berušek děkují všem rodičům, kteří donesli do školky vánoční ozdoby. Dnes jimi děti na školní zahradě ozdobily svůj vánoční stromeček. Více fotografií najdete na facebooku školky.

Školní rok 2020/2021

Aktuální informace týkající se COVID-19 naleznete v sekci Aktuality MŠ.

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21