Aktuality MŠ

Seznamy přijatých dětí do MŠ podle registračních čísel pro školní rok 2020/2021

MŠ Lípová (U Jablíček)MŠ Lípová (U Jablíček)

MŠ Souběžná (Bruslička)MŠ Souběžná (Bruslička)

MŠ Lesní (Sluníčko)MŠ Lesní (Sluníčko)

MŠ Školní (Stonožka)MŠ Školní (Stonožka)

MŠ Dlouhá (Duha)MŠ Dlouhá (Duha)

Prázdninový provoz 2020

infoinfo

Obnovení provozu všech kláštereckých mateřských škol

Od 25. 5. 2020 došlo k obnovení provozu všech kláštereckých mateřských škol bez omezení (v souladu s nastavenými hygienickými podmínkami a s metodikou MŠMT – „PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020" - viz příloha).
Prosíme Vás o pečlivé prostudování čestného prohlášení a seznámení se s vymezením osob s rizikovými faktory (viz prohlášení). Vyplněné prohlášení přineste s sebou do školky.

Doporučení k omezení šíření nemoci COVID -19

Správné mytí rukouSprávné mytí rukou

Zakrývejte si ústaZakrývejte si ústa

Projekt "Hodina pohybu navíc" pokračuje třetím rokem!

Projekt Úspěšný projekt ve spolupráci s kláštereckým hokejovým klubem pokračuje i ve školním roce 2019/2020!
"Hodina pohybu navíc" je zaměřena na rozvíjení všeobecných pohybových schopností a získávání dovedností ve sportovních hrách. Našim společným cílem je radost z pohybu, pocit sounáležitosti a společného prožitku, motivace k pohybu pohybem samotným.
Začátek 3. ročníku projektu byl stanoven na 30.9.2019, kdy mateřské školky začnou s kurzem bruslení. Pod vedením trenérů HC Petra Mikeše a Lukáše Kozelnického se budou všechny děti učit základům bruslení.
Více informací v přiloženém dokumentu:

Prohlášení ředitelky k dění okolo MŠ Stonožka

ProhlášeníProhlášení

Zápis do MŠ

Seznamy přijatých dětí do MŠ podle registračních čísel pro školní rok 2020/2021 naleznete v sekci Aktuality.

Obnovení provozu MŠ

Školné a stravné plaťte i po obnovení provozu nadále bezhotovostně - po domluvě s vedoucí ŠJ.

Informace o přerušení provozu jednotlivých školek během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.