Aktuality MŠ

Výsledek přijímacího řízení pro školní rok 2021/22 (seznamy dětí dle registračních čísel)

MŠ U Jablíček (Lípová)MŠ U Jablíček (Lípová)

MŠ Bruslička (Souběžná)MŠ Bruslička (Souběžná)

MŠ Sluníčko (Lesní)MŠ Sluníčko (Lesní)

MŠ Duha (Dlouhá)MŠ Duha (Dlouhá)

MŠ Stonožka (Školní)MŠ Stonožka (Školní)

Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškolákyFotografie a videa z Rouzloučení s předškláky najdete na facebookovém profilu MŠ:
https://www.facebook.com/msklasterec Facebook MŠ

Informace k průběhu zápisu

25.05. 2021

Veškeré dokumenty k přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání jsou pro každé jednotlivé dítě vedeny pod registračním číslem (v době zápisu) a v případě přijetí během školního roku pod číslem jednacím.
Rozhodnutí k přijetí dítěte bude vystaveno po splnění podmínek, tj. řádné očkování dětí od 2 do 5 let a dále dle směrnice č.3/2021- kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/22.
Na konci přijímacího řízení, po 30 dnech, bude rozhodnutí o přijetí dítěte uvedeno na vývěsce v MŠ. Zde nebudou uvedena jména přijatých dětí, ale pouze registrační číslo a u něj bude sdělení "přijat (a)", případně "nepřijat (a)". Seznam přijatých dětí bude zveřejněn na webových stránkách MŠ a na vývěsce nebo v okně každé jednotlivé mateřské školy.
Proti rozhodnutí ředitelky/ zástupkyně MŠ se můžete odvolat do 15 dnů od Rozhodnutí o přijetí ke Krajskému úřadu v Ústí nad Labem, prostřednictvím ředitelky mateřské školy. Marným uplynutím této lhůty již není možné se odvolat a rozhodnutí je platné.

Prázdninový provoz 2021 (aktualizace)

infoinfo

Doporučení k omezení šíření nemoci COVID -19

Správné mytí rukouSprávné mytí rukou

Zakrývejte si ústaZakrývejte si ústa

Projekt OP MPSV potravinové a materiální pomoci

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci v kláštereckých školkách pokračuje i v roce 2020/21.

Info o provozu školek během letních prázdnin naleznete v sekci Aktuality/Informace pro rodiče/Provoz MŠ.