Aktuality MŠ Klášterec

Pozvánka

PozvánkaSrdečně zveme všechny děti i rodiče na tradiční podzimní akci. DRAKIÁDA mateřských škol se uskuteční ve čtvrtek 17. října 2019 od 15 hodin na hřišti Základní školy v Petlérské ulici.

Projekt "Hodina pohybu navíc" pokračuje třetím rokem!

Projekt Úspěšný projekt ve spolupráci s kláštereckým hokejovým klubem pokračuje i ve školním roce 2019/2020!
"Hodina pohybu navíc" je zaměřena na rozvíjení všeobecných pohybových schopností a získávání dovedností ve sportovních hrách. Našim společným cílem je radost z pohybu, pocit sounáležitosti a společného prožitku, motivace k pohybu pohybem samotným.
Začátek 3. ročníku projektu byl stanoven na 30.9.2019, kdy mateřské školky začnou s kurzem bruslení. Pod vedením trenérů HC Petra Mikeše a Lukáše Kozelnického se budou všechny děti učit základům bruslení.
Více informací v přiloženém dokumentu:

Prohlášení ředitelky k dění okolo MŠ Stonožka

ProhlášeníProhlášení

Olympiáda mateřských škol

Olympiáda mateřských školDne 6. června se uskutečnil 26. ročník Olympiády mateřských škol. Na kláštereckém stadionu se sešlo 24 družstev ze školek z Klášterce i okolních měst. Jednotlivá družstva se utkala v řadě sportovních soutěží a disciplín. Bylo to krásné dopoledne plné pohybu, her a zábavy. Soutěžilo celkem 144 dětí. Děkujeme všem malým i velkým účastníkům, blahopřejeme k jejich výkonům a děkujeme také divákům, kteří zaplnili tribuny!

Masopustní pochod kláštereckých mateřinek

Masopustní pochod kláštereckých mateřinekJiž třetím rokem se dne 5. března 2019 uskutečnil Masopustní pochod kláštereckých mateřinek. Průvod odstartoval tradičně od ZŠ Krátká, prošel kolem MÚSS, kde byla krátká zastávka s písničkou a tancem, obyvatelé domova seniorů všem zamávali a děti pokračovaly dál, kolem ZŠ Školní do cílového prostoru Panorama. Tam zazpívaly, zatančily a obdržely sladkou odměnu od šikovných kuchařek ze školní jídelny. Celkem se zúčastnilo masopustního pochodu zúčastnilo na 300 účastníků.

Prázdninový provoz MŠ během letních měsíců

Prázdninový provoz 2019Prázdninový provoz 2019

Klášterecká kometa 2019

Klášterecká kometa 2019Předškolní děti z našich školek se v neděli 6. ledna 2019 zúčastnily průvodu "Veleandělská kometa 2019".
Fotografie z akce naleznete na facebookovém profilu MŠ nebo stránkách Chomutovského deníku. Více

Výsledky výtvarné soutěže

Klášterecké školky se opět zapojily do výtvarné soutěže "Nejsem na světě sám" - tentokrát na téma: Svět mýma očima. Děti se svými pracemi zasloužily v rámci letošního ročníku o vynikající úspěch: ze 689 soutěžících v kategorii 4 – 10 let se na 1. místě umístil Kryštof Dvořák z MŠ U Jablíček, 2.místo obsadila Kateřina Szatmari z MŠ Stonožka a jako 3. se umístila Josefína Kratochvílová z MŠ Duha. Vyhodnocení soutěže proběhne ve Františkánském klášteře v Kadani dne 6.12.2018 od 17 hodin.

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.
Ve spolupráci s Městem Klášterec nad Ohří připravujeme realizaci projektu školních zahrad v příprodním stylu v MŠ U Jablíček a MŠ Stonožka.

Volná pracovní místa

Přijmeme učitelku MŠ do běžné třídy. Požadujeme kvalifikaci podle § 6 odst.1 zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění. Nástup možný od 1. 1. 2020.
V případě zájmu posílejte životopis na adresu ředitelství: reditelka@ms-klasterec.cz

Created by © 2011-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign